KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003264

nr 1700 3264

Daniel Ihly

(1854-1910), Schweiz

Oljemålning, Stuginteriör med figurer. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Kondition: ramskador

Daniel Ihly, bildkonstnär född 1854, död 1910.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:36:25

12/5 18:55:37 1      Vinnande bud

Daniel Ihly

Läs mer om Daniel Ihly